Akční gastronomická expedice se Zirhamií

27.3.2014 Mai

Neustále si prohlížíte fotky Vietnamu, plánujete cestu a nemůžete se rozhoupnout k tomu konečnému kroku? Dáváte přednost cestování na vlastní pěst, vidina drahého a monotónního zájezdu s cestovní kanceláří vás neláká, přesto však nechcete jet úplně sami? Možná že po přečtení tohoto článku budete mít už jasno :)

Je nám potěším představit Zirhamii, se kterou jsme navázaly spolupráci, a jejichž aktivní a spontánní přístup k cestování nás velmi nadchl. Na rozdíl od zájezdů, při kterých cestuje velký počet lidí, Zirhamia pořádá expedice v malých skupinkách, během nichž zažijete nejen akční a dobrodružnou dovolenou, ale také navážete nová přátelství. Navíc si kromě účasti na expedici a průvodcovských služeb (10 000 Kč) všechny jednotlivé výdaje hlídáte sami. Záleží tak individuálně na každém účastníkovi, jak si přizpůsobí své finance. 

Na přelom dubna a května 2014 Zirhamia plánuje expedici do Vietnamu, která je zaměřena právě na gastronomickou stránku, na pestré vůně a chutě, které vám Vietnam může nabídnout. Během dvou až třítýdenní expedice se začne v Hanoji, odkud se postupně vyrazí přes střed až do jižního Vietnamu. Díky tomuto konceptu budou účastníci mít gastronomické zážitky z první ruky a není lepší způsob, jak ochutnat Vietnam, než ho projet od severu k jihu (nebo naopak) a porovnat rozdílné chutě jednotlivých provincií.

 


Zdroj: http://bit.ly/1iE13Ph

Hlavním cílem expedic je naučit se, jak si své cestování naplánovat, jak vyřídit formality, jak se sbalit, jak komunikovat s místními bez znalosti místní řeči, jak se při cestování nenechat ošidit nebo jak si přivézt nezapomenutelné zážitky. Cestovat se dá taky levně a přitom plnohodnotně, pokud se ví, jak na to.

 


Zdroj: http://bit.ly/1dvRGSx

Navíc vám Viet Food Friends nabízí nyní jedinečnou možnost, jak si expedici do Vietnamu ještě více zpříjemnit. Pokud se rozhodnete se zúčastnit expedice se Zirhamií a do přihlášky uvedete, že jste se o expedici dozvěděli přes naše stránky, máte nárok na 15% slevu z celé ceny expedice (bez možnosti kombinace s ostatními slevami).

Za značkou Zirhamia stojí dva sympatičtí kamarádi Jerzy „Jurek“ Szurman a Jan „Johnny“ Miřacký, které dohromady spojila obrovská záliba v cestování a poznávání nových míst a lidí. Rozhodli se následovat jejich vášeň a podělit se formou expedic o cestovatelské zkušenosti, kterých rozhodně není málo. Na předchozích expedicích už s účastníky navštívili Thajsko, Maroko nebo Írán.

Více informací o expedici naleznete na stránkách Zirhamia a na jejich Facebookových stránkách.