Nový blog je tu!

10.4.2014 Thuy

Redesign blogu jsme chystaly už před dlouhou dobou, ale kvůli školním a rodinným povinnostem jsme ho neustále odkládaly. Už jsme ho ale konečně dokončily a s radostí vám představujeme novinky. A není jich málo ;)

Vzhled blogu

Vzhled blogu jsme nijak drasticky nezměnily, jen ho trochu osvěžily a vylepšily funkčnost stránek. Stránky jsou nyní přizpůsobeny tabletům a mobilům, a tak můžete číst o vietnamské kuchyni kdykoli a kdekoli.

Také jsme hned na první stránku přidaly odkazy na mapu bister a mapu obchodů s viet surovinami, abyste je našli rychleji. Pokud objevíte nový podnik nebo nový obchod, dejte nám vědět. Rády do map označíme.

Hned po ruce máte také Viet Food Friends plátěnky. Slyšely jsme, že občas mívají zákazníci s VFF plátěnkou ve vietnamských obchodech protekci! :))

Pro zjednodušení komunikace s prodejci jsme pro vás vytvořily nákupní taháček s 30 surovinami, které asi budete potřebovat nejčastěji a jejich názvy jsou uvedeny v češtině i vietnamštině. Taháček je připraven k tisku. Můžete si ho hned složit do peněženky a mít ho neustále u sebe.

Slovníček pojmů

K jednotlivým pojmům jsme nyní přidali náhled, abyste hned viděli, o co se jedná, a také jsme přidali výslovnost, kterou jste si tak přáli.

Uvařte si sami

Recepty si budete moct nyní jednoduše vytisknout nebo stáhnout v PDF (po rozkliknutí nabídky "Tisknout recept" se zobrazí i nabídka "uložit jako PDF"). Můžete si ho rovnou uložit do mobilu nebo tabletu a mít tak recepty neustále po ruce.

 

Hosté

Prostor na našem blogu dostanou ostatní kolegové bloggeři i vy čtenáři. Průběžně budeme vyhlašovat témata, o kterých může napsat kdokoli z vás. Nejpovedenější příspěvky pak zveřejníme v této sekci. Můžete se s ostatními milovníky vietnamské kuchyně podělit o své zkušenosti, recepty i zajímavé postřehy.

Nová členka týmu

A to nejlepší nakonec! S radostí vám představujeme nejmladší členku našeho týmu, věčně usměvavou Mai. Aby se vám nepletlo, která Mai je která, Mai junior zvolila přezdívku Mája. Od nyní se s námi bude podílet na tvorbě obsahu blogu a také nám bude pomáhat na všech našich akcích :)

Za redesign blogu mockrát děkujeme Martinovi Fuksovi a jeho tatínkovi, panu Radomírovi Fuksovi! Ochotně reagovali na každou naši připomínku, splnili nám všechna přání a trpělivě nám vysvětlovali, co lze nebo nelze technicky zajistit. Odvedli skvělou práci a nemůžeme si spolupráci s nimi vynachválit :)

/ blog / novinky / hosté /