Blesk pro ženy (č. 21/2014)

19.5.2014 PRESS Thuy

V nedávném čísle Blesku pro ženy vyšel článek o food blozích - Jídlo v síti, kde byl představen i náš blog :)

Nový blog je tu!

10.4.2014 BLOG Thuy

Redesign blogu jsme chystaly už před dlouhou dobou, ale kvůli školním a rodinným povinnostem jsme ho neustále odkládaly. Už jsme ho ale konečně dokončily a s radostí vám představujeme novinky. A není jich málo ;)

Akční gastronomická expedice se Zirhamií

27.3.2014 BLOG Mai

Neustále si prohlížíte fotky Vietnamu, plánujete cestu a nemůžete se rozhoupnout k tomu konečnému kroku? Dáváte přednost cestování na vlastní pěst, vidina drahého a monotónního zájezdu s cestovní kanceláří vás neláká, přesto však nechcete jet úplně sami? Možná že po přečtení tohoto článku budete mít už jasno :)

F.O.O.D. - Výlet za chutí Vietnamu

17.3.2014 PRESS Thuy

V dubnovém čísle časopisu F.O.O.D. vyšel článek, ve kterém od nás najdete recept na lepivou rýži xôi, smažené závitky nem rán a sladkokyselou zálivku nước chấm. Celý článek najdete v příloze v PDF ;)

Recenze: Vietnamské restaurace na DameJidlo.cz

19.2.2014 KDE SI (NE)POCHUTNÁTE Mai

Před časem nás oslovil PR specialista z DameJidlo.cz s informací, že právě probíhá anketa Rozvoz roku a zároveň nás požádal o hodnocení našich oblíbených podniků. Službu DameJidlo.cz jsme ještě do té doby nevyzkoušely, ale samotné nás zajímalo, jak chutná phở a další vietnamské pokrmy z rozvozu, a tak nám bylo nabídnuto zprostředkování testu vietnamských restaurací.
««« 1 2 3 4 5 6 7 9 12 16 »»»